تلفن : 00447706923396
ایمیل : email

آغاز ثبت نام مزایده ایران خودرو ویژه آبان 1402 + لینک
  • سایت
  • 1402/08/15
  • 0 نظر

آغاز ثبت نام مزایده ایران خودرو ویژه آبان 1402 + لینک

شرایط ثبت نام مزایده ایران خودرو در آبان ۱۴۰۲ این شرکت اعلام شد. کلیه متقاضیان عادی و نمایندگی‌ها بدون نیاز به پیش‌ثبت‌نام در سامانه یکپارچه می‌توانند در این طرح شرکت کنند.

شرایط ثبت نام مزایده ایران خودرو در آبان ۱۴۰۲ این شرکت اعلام شد. کلیه متقاضیان عادی و نمایندگی‌ها بدون نیاز به پیش‌ثبت‌نام در سامانه یکپارچه می‌توانند در این طرح شرکت کنند.

به گزارش تجارت‌نیوز، ایران خودرو قصد دارد تا محصولات صفر و کارکرده خود را از طریق مزایده اینترنتی به فروش برساند. کلیه متقاضیان عادی و نمایندگی‌ها بدون نیاز به پیش‌ثبت‌نام در سامانه یکپارچه می‌توانند در این طرح مزایده‌ای شرکت کنند. طبق قوانین فردی که بیشترین مبلغ پیشنهادی را ارائه کرده باشد، برنده مزایده ایران خودرو است. در ادامه شرایط ثبت نام مزایده ایران خودرو ویژه آبان ۱۴۰۲ را بخوانید.

همانطور که گفته شد جدیدترین مزایده خودرو مربوط به محصولات صفرو کارکرده آسیب‌دیده ایران خودرو  است. این خودروها در خطوط تولید آسیب دیدند یا در بخش لجستیک این شرکت فرسوده شدند. برای ثبت نام مزایده ایران خودرو به‌ازای هر محصول درخواستی باید مبلغ ۱۰ میلیون تومان به شماره حساب اعلامی از سوی ایران خودرو واریز کنید. گفتنی است برای واریز وجه خودرو باید حتما از کارت بانکی شخص درخواست‌دهنده اقدام کنید. فردی که بیشترین مبلغ پیشنهادی را ارائه کرده باشد، برنده مزایده است. در صورتی که چندین نفر بالاترین مبلغ پیشنهادی را ارائه کرده باشند، برنده مزایده فردی است که زودتر وجه نهایی را پرداخت کند.

مزایده‌گزار در رد یا قبول پیشنهادات در هر مرحله از فرآیند مزایده مختار است.

برنده مزایده بایستی ظرف مدت مشخص شده در سامانه و پس از اعلام نتایج نسبت به واریز کل مبلغ خودرو حداکثر تا مهلت تعیین شده اقدام کند. در غیراین صورت طبق شرایط مزایده سپرده شرکت در مزایده بدون انجام هرگونه تشریفات قضایی یا اداری به نفع مزایده گزار وصول و شرکت کننده حق هیچ‌گونه اعتراضی نخواهد داشت.

امکان انصراف نیز پس از واریز وجه مابه‌التفاوت وجود ندارد.

مزایده‌گزار در رد یا قبول پیشنهادات در هر مرحله از فرآیند مزایده مختار است.

متقاضیان برای شرکت در مزایده ایران خودرو با محدودیت شماره ملی روبرو نیستند و می‌توانند در مزایده محصولات ایران خودرو بدون محدودیت تعداد شرکت کنند.

مشروح شرایط مزایده اینترنتی ایران خودرو به طور کامل در سایت اینترنتی https://auction.ikco.ir/ درج شده است. همچنین با تکمیل اطلاعات شخصی خود می‌توانید اسامی خودروهای مزایده ایران خودرو را هم ببینید.

آدرس محل بازدید از خودروها و همچنین شرکت در مزایده ایران خودرو به شرح ذیل است. جاده قدیم کرج، سه راهی شهریار، به سمت شهریار، دوربرگردان اول به سمت تهران،بعد از سردخانه استقلال، کوچه اول، داخل کوچه سمت چپ اولین در انبار (انبار بدنه ایساکو).

مزایده ایران خودرو از ۱۶آبان ماه آغاز و تا ۲۰ آبان ادامه خواهد داشت.

مزایده جدید ایران خودرو در تاریخ گفته شده از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۵ برگزار خواهد شد.

سایت ثبت نام مزایده ایران خودرو به نشانی https://auction.ikco.ir/ در دسترس است. همچنین  قبل از اقدام برای شرکت در مزایده ایران خودرو، تکمیل اطلاعات شخصی در وب سایت esale.ikco.ir الزامی است و در صورت عدم ثبت اطلاعات امکان شرکت در مزایده وجود ندارد.

شماره تلفن‌های: ۴۴۷۹۶۹۴۸– ۴۴۷۹۶۹۵۶ در تمان زمان برگزاری مزایده ایران خودرو و بعد از آن پاسخگوی مشتریان است.

منبع: اقتصادآنلاین

این خبر را با دوستان به اشتراک بگذارید :


پیام بگذارید

تمام قسمتهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی هستند