تلفن : 00447706923396
ایمیل : email
درباره صرافی ملی

درباره ما به وب سایت شرکت صرافی ملی لندن خوش آمدید

با سلام و درود. "صرافی ملی لندن"  با بهره مندی از دانش و تجارب مسئولین  و کارشناسان ورزیده ارزی برای  داد و ستد  سازنده با  خارج کشور و انعقاد قرارداد با کارگزاران معتبر و خوش نام و بکارگیری تجهیزات پیشرفته، ریسک انجام حواله های ارزی و معاملات نقدی را به حداقل رسانده است و تمامی مساعی خود را برای انجام دقیق کار بنفع شما به انجام می رساند.

بنابراین "صرافی ملی لندن" بابیش از ۲۵ سال  تلاش و کوشش در خدمت شما عزیزان بوده و همواره مقدم شما را در لندن، آمستردام، دوبی گرامی داشته و می دارد. همانطور که می دانید علی رغم محدودیت های بین المللی که نسب به ایرانیان، از جمله دانجشویان و تجار و تولید کننده گان ایرانی تحمیل شده است، " صرافی ملی لندن" نقش مهمی را در جایجایی وجوه ارزی که عموماً به نفع متقاضی بوده، اعمال نموده است. شما به سهولت می توانید به کامنت های کاربران مراجعه کرده و صدق گفتار ما  را آنجا ببینید.

علاوه بر آن اگر علاقمند به دنبال کردن مطالب و اخیار حرفه ای هستید، شما همچنین می توانید در وب سایت "صرافی ملی لندن" از نرخ اسعار و اخبارهای اقتصادی در حوزه مالی، ملکی و خودرو نیز متناوبا با خبر شوید. و یا عضویت در وب سایت مرتباً از اخبار مالی و اقتصادی روز با خبر شوید.

پیام مدیریت :

" صرافی ملی لندن" مقدم شما را همیشه گرامی داشته و بر این باور هستیم که شما مشتریان عزیز بخش بزرگی از سرمایه معنوی و باعث دلگرمی ما بوده و بدون حضور خوب شما، وجود ما توی این شرکت  در بازار رقابتی موجود حتما  بی معنی خواهد بود، بدین لحاظ " صرافی ملی لندن" حضور شما را در این صرافی مایه برکت و امید خود می داند.

ما امیدواریم که بتوانیم  رضایت کامل شما عزیزان را همواره و در همه جا داشته باشیم.

مهرداد خامنه، مدیر و صاحب امتیاز صرافی ملی لندن