«سعید محمد» دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی شد

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، در این حکم با اشاره به ضرورت توجه به اهداف تحول‌گرایی و محوریت تولید ملی و برون‌گرایی از سعید محمد خواسته شده است برای تحقق راهبردهای اهداف زیر تلاش کند.1 ـ تقویت جذابیت‌های قانونی و مقرراتی مناطق برای تولیدکنندگان و صادرکنندگان به‌ویژه تسهیل کامل کسب‌وکار و برخورداری از معافیت‌های مالیاتی و گمرکی2 ـ ارائه پیش‌نویس لایحه اصلاح قانون چگونگی اداره مناطق آزاد3 ـ تکمیل رویه‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز با تأکید بر م...
Read More

ممنوعیت واردات برنج تا زمان مقرر ادامه دارد

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه ذخایر برنج خارجی برای عرضه به بازار کافی است، گفت: ممنوعیت واردات برنج تا زمان مقرر ادامه می‌یابد. نوشته ممنوعیت واردات برنج تا زمان مقرر ادامه دارد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
Read More

حقوق کارمندان در سال ۱۴۰۱/ افزایش حقوق سال بعد منتفی است؟

هزینه‌های دولت به طور مستمر در حال افزایش است اما در مقابل درآمدهای محدودی دارد، یکی از این هزینه‌ها پرداخت حقوق کارمندان است که با توجه به وضعیت بودجه‌‎ای دولت امکان افزایش ندادن حقوق کارکنان وجود دارد. آیا افزایش حقوق برای سال آینده منتفی است؟ نوشته حقوق کارمندان در سال ۱۴۰۱/ افزایش حقوق سال بعد منتفی است؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
Read More

بازگرداندن وجه کامل بلیت اربعین در صورت لغو پرواز

ستاد اربعین وزارت و راه شهرسازی با تصویب لزوم پیش‌فروش بلیت برگشت زائران با اتوبوس از مرز مهران و استقرار روزانه حداقل ۴۰۰ اتوبوس در مرز مهران، بر بازگرداندن ۱۰۰ درصد وجه بلیت هوایی در صورت لغو پرواز تاکید کرد. نوشته بازگرداندن وجه کامل بلیت اربعین در صورت لغو پرواز اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
Read More

واکسن فایزر در ایران برای مادران باردار استفاده می‌شود

معاون بهداشت وزارت بهداشت در مورد واردات واکسن فایزر توضیحاتی داد. نوشته واکسن فایزر در ایران برای مادران باردار استفاده می‌شود اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
Read More

زمان واریز وام ضروری بازنشستگان کشوری

مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام حمپاد تا عصر امروز (چهارشنبه) و وام ضروری تا ظهر فردا خبر داد. نوشته زمان واریز وام ضروری بازنشستگان کشوری اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
Read More

خبر خوش برای زائران اربعین؛ پروازهای فوق العاده به سمت عراق راه اندازی شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شهرام آدم نژاد با تاکید به تلاش حداکثری ستاد اربعین وزارت راه و شهرسازی برای ارائه خدمات با کیفیت بالا و مطلوب به زائران حسینی، علاوه بر امکان بازگشت با هواپیما، از باز بودن مرز مهران برای بازگشت خبر داد و گفت:طی تصمیمات متخذه در جلسه هماهنگی ستاد اربعین وزارت راه و شهرسازی مقرر شد به منظور تامین رفاه و آرامش زائرین اربعین حسینی، با برنامه ریزی انجام شده و تخصیص ناوگان برای بازگرداندن آنها، از سوم‌ تا دهم مهر ماه، روزانه 400 دستگاه اتوبوس برای بازگرداندن آنها در مرز مهرا...
Read More

آمادگی دولت هند برای ارسال فوری واکسن‌ به ایران

حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان در نخستین دیدار دوجانبه خود در حاشیه هفتاد و ششمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک، روز سه‌شنبه با سوبراماتیام جایشانکر، وزیر امور خارجه هند دیدار کرد. نوشته آمادگی دولت هند برای ارسال فوری واکسن‌ به ایران اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
Read More

ضرورت ثبت معاملات خودرو در سامانه

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران ضمن تاکید بر ضرورت ثبت معاملات خودرو در سامانه، این مهم را نیاز امروز در جهت حل مشکلات حوزه معاملات خودرو دانست و حذف واحدهای غیرمجاز را به دنبال خواهد داشت. نوشته ضرورت ثبت معاملات خودرو در سامانه اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
Read More

هسته معاملات بورس دچار اختلال شده است؟

مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس تهران گفت: اطلاعات معاملات و پرتفوی افراد از طریق سامانه واسط پس از معاملات، واکشی و به کارگزاری‌ها ارائه می‌شود. نوشته هسته معاملات بورس دچار اختلال شده است؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
Read More