تلفن : 00447706923396
ایمیل : email

کدام خودروهای ایران خودرو در پاییز تحویل می‌شود؟
  • سایت
  • 1402/03/03
  • 0 نظر

کدام خودروهای ایران خودرو در پاییز تحویل می‌شود؟

هر چند ایران خودرو، در مرحله دوم عرضه خودرو در سامانه یکپارچه حضور ندارد اما این خودروساز، 7 محصول خود را برای عرضه در پاییز آماده می‌کند.

هر چند ایران خودرو، در مرحله دوم عرضه خودرو در سامانه یکپارچه حضور ندارد اما این خودروساز، 7 محصول خود را برای عرضه در پاییز آماده می‌کند.

به گزارش تجارت‌نیوز، همزمان با شروع فاز دوم طرح پیش فروش در سامانه یکپارچه خودرو، ایران خودرویی‌ها هفت محصول خود را آماده کردند تا در پاییز به متقاضیان تحویل دهند. غیبت این شرکت در دومین دور از فروش محصولات شرکت های خودروساز از مسیر سامانه سبب شد تا متقاضیان رغبت چندانی به حضور در این طرح فروش نداشته باشند. سایپا، مدیران خودرو، کرمان موتور و فردا موتور چهار شرکت خودروساز هستند که در دور جدید فعالیت سامانه یکپارچه حضور دارند.

پژو 207 با گیربکس دستی، پژو 207 با گیربکس اتوماتیک، دنا پلاس با گیربکس دستی، دنا پلاس با گیربکس دستی و موتور توربو شارژ، دنا پلاس با گیربکس اتوماتیک و موتور توربو شارژ، سمند سورن پلاس دوگانه سوز و سمند سورن بنزینی با مولتی مدیا، هفت محصولی هستند که برای عرضه در آبان سال جاری در دسترس متقاضیان قرار دارد.

متقاضیانی که در دور اول فروش سامانه یکپارچه حضور یافتند و برای خودروهای یاد شده نام‌نویسی کردند و موعد تحویل خودروی آنها پاییز 1402 اعلام شده و پیامک واریز وجه دریافت کردند، می‌توانند نسبت به واریز پیش پرداخت خودروی درخواستی خود اقدام کرده تا در آبان 1402 آن را تحویل بگیرند.

آبی‌های جاده مخصوص مبلغ پیش پرداخت برای تحویل این خودروها را اعلام کرده و تاکید کردند مبلغ واریزی در نظر گرفته شده کمتر از 50 درصد قیمت خودروهایی است که در صف واگذاری قرار دارند.

متقاضیان پژو 207 با گیربکس دستی باید حدود 137 میلیون تومان به حساب ایران خودرو واریز کنند. پژو 207 با گیربکس اتوماتیک نیز با پیش پرداختی حول و حوش 167 میلیون تومان در دسترس ثبت نام کنندگان قرار دارد.

خودروساز ساکن کیلومتر 14 جاده مخصوص سه مدل دنا شامل دنا پلاس، دنا پلاس با گیربکس دستی و موتور توربو شارژ، دنا پلاس با گیربکس اتوماتیک و موتور توریو شارژ را در پاییز امسال واگذار می کند. متقاضیانی که برای دنا پلاس نام‌نویسی کردند باید نزدیک به 133 میلیون تومان را به عنوان پیش پرداخت به حساب اعلام شده ایران خودرویی ها واریز کنند.

پیش پرداخت دنا پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس دستی نیز حدود 184 میلیون تومان تیین شده است. همین خودرو با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک نیز با پیش پرداختی حول و حوش 217 میلیون و 500 هزار تومان در دسترس ثبت نام کنندگان قرار دارد.

سمند سورن پلاس دوگانه سوز با پیش پردخت نزدیک به 149 میلیون تومانی و سمند سورن پلاس بنزینی همراه با مولتی مدیا نیز با پیش پرداخت حدود132 میلیون و 500 هزار تومان در دومین ماه از پاییز 1402 به متقاضیان واگذار می شود.

ایران خودرویی ها در اطلاعیه خود بازه زمانی که متقاضیان فرصت دارند تا پیش پرداخت خودروی ثبت نامی خود راو اریز کنند مشخص نکرده‌اند.

الباقی قیمت نیز براساس قیمت‌های روز تحویل محاسبه و به مشتریان اعلام می‌شود.

این خبر را با دوستان به اشتراک بگذارید :


پیام بگذارید

تمام قسمتهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی هستند