ضرر واکسن نزدن بسیار بیشتر از واکسن زدن است

رییس کمیته کشوری اپیدمیولوژی کرونا با تاکید بر ضرورت تبیین اهمیت واکسیناسیون کرونا برای مردم، اقدامات گروه‌های معدود مخالف واکسن را تشویش اذهان عمومی خواند و گفت: ضرر واکسن نزدن بسیار سنگین‌تر از واکسن زدن است. نوشته ضرر واکسن نزدن بسیار بیشتر از واکسن زدن است اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
Read More

عدم استقبال از دریافت اقامت ایران، در ازای سرمایه‌گذاری

معاون وزارت کشور گفت: مصوبه هیات وزیران در تیرماه ۱۳۹۸ مبنی بر صدور مجوز اقامت ۵ ساله برای خارجی‌ها در ازای سرمایه‌گذاری یا سپرده‌گذاری بلندمدت ۲۵۰ هزار دلاری، موفقیت‌آمیز نبود و مورد استقبال قرار نگرفت. نوشته عدم استقبال از دریافت اقامت ایران، در ازای سرمایه‌گذاری اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
Read More

واکسن فایزر به افراد عادی تزریق نمی‌شود

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از فراوانی واکسن سینوفارم در کشور خبر داد و گفت: واکسن فایزر محدود و برای خانم‌های باردار است و به افراد عادی تزریق نمی‌شود. نوشته واکسن فایزر به افراد عادی تزریق نمی‌شود اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
Read More

خودرو همچنان پیشتازِ بازارها/ ۶ ماهه اول سال برای سرمایه‌گذاران چطور بود؟

در شش ماهه اول سال جاری سرمایه‌گذاران در بازار خودرو بیش از سرمایه‌گذاران دیگر بازارها سود کرده‌اند و خریداران طلا کمترین سود را داشته‌اند. نوشته خودرو همچنان پیشتازِ بازارها/ ۶ ماهه اول سال برای سرمایه‌گذاران چطور بود؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
Read More

برنامه‌های وزارت صمت برای کنترل تورم

وزیر صنعت، معدن و تجارت در تشریح برنامه‌های خود برای کنترل تورم گفت: با اجرای کامل برنامه‌های نظام توزیع کالا و خدمات، بخشی از تورم که ناشی از نقدینگی به سبب عدم انسجام نظام توزیع است، حل می‌شود. نوشته برنامه‌های وزارت صمت برای کنترل تورم اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
Read More

«سعید محمد» دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی شد

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، در این حکم با اشاره به ضرورت توجه به اهداف تحول‌گرایی و محوریت تولید ملی و برون‌گرایی از سعید محمد خواسته شده است برای تحقق راهبردهای اهداف زیر تلاش کند.1 ـ تقویت جذابیت‌های قانونی و مقرراتی مناطق برای تولیدکنندگان و صادرکنندگان به‌ویژه تسهیل کامل کسب‌وکار و برخورداری از معافیت‌های مالیاتی و گمرکی2 ـ ارائه پیش‌نویس لایحه اصلاح قانون چگونگی اداره مناطق آزاد3 ـ تکمیل رویه‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز با تأکید بر م...
Read More

ممنوعیت واردات برنج تا زمان مقرر ادامه دارد

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه ذخایر برنج خارجی برای عرضه به بازار کافی است، گفت: ممنوعیت واردات برنج تا زمان مقرر ادامه می‌یابد. نوشته ممنوعیت واردات برنج تا زمان مقرر ادامه دارد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
Read More

حقوق کارمندان در سال ۱۴۰۱/ افزایش حقوق سال بعد منتفی است؟

هزینه‌های دولت به طور مستمر در حال افزایش است اما در مقابل درآمدهای محدودی دارد، یکی از این هزینه‌ها پرداخت حقوق کارمندان است که با توجه به وضعیت بودجه‌‎ای دولت امکان افزایش ندادن حقوق کارکنان وجود دارد. آیا افزایش حقوق برای سال آینده منتفی است؟ نوشته حقوق کارمندان در سال ۱۴۰۱/ افزایش حقوق سال بعد منتفی است؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
Read More